Strony

piątek, 29 kwietnia 2011

Support Your Local event series.Image and video hosting by TinyPic

Zapraszamy na serie czillowych imprez , które odbędą się w południowo-wschodniej Polsce .
Imprezy mają na celu wspieranie lokalnego skateboardingu , dobrą zabawę w wspólnym gronie , grillowanie i ogólny czill.


W każdym z miast dodatkowo lokalsi zadbają o klimat i całkiem możliwe, że dodatkowe konkursy. Na pewno nie będzie nudno, gdyż wspiera nas Nike sb , Atmosphere , a o dobre loty zadbają dziewczyny z Red Bulla .

Zaczynamy w Krośnie 30 kwietnia ( sobota ) – best trick na skateparku , contest niespodzianka , czill grill i dobra zabawa + to co zafunduje nam respekt skateshop razem z everyone skateboards

Robimy 2 tygdonie przerwy żeby spotkac sie ponownie w Rzeszowie (14 maja, sobota ), na grze w skate pod mostem lub na minirampowym czillu o ktory zadbac ma rzeszowskie crew Art De Rue ! ( wiecej info juz wkrótce )

Tydzien pozniej ( 21 maja sobota ) odwiedzamy Solne miasto Bochnia , gdzie na boisku przy szkole podstawowej nr 2 rozegramy rowniez gre w skate i best trick na boxie , a localsi zapewnia grilla i ładne dziewczyny.

Kolejny tydzień to Mielec ( 28 maja , sobota ) Best trick na którejś z przeszkód skateparku i contesty niespodzianki przygotowane przez localsow, jakie? Dowiemy sie chwile przed impreza.

Caly event support your local kończymy zawodami w Dębicy ( 18 czerwiec , sobota ) które będą tym samym pożegnaniem rozsypującego sie skateparku .

W razie gdyby pogoda nie była z nami, postaramy się ją oszukać i przenieść impreze na inny dzień, lub będziemy improwizować.
Całe info szukajcie u lokalnych skaterów, lub pod numerem telefonu 886 206 625 .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz